Często zadawane pytania

Zamówienia

Na Twój adres email będziemy przesyłać informacje o postępach w realizacji Twojego zamówienia. Ponadto po w momencie odebrania przesyłki przez kuriera, otrzymasz link ze strony kurierskiej pozwalający śledzić Twoją paczkę.

W przeciągu do 72 godzin od skompletowania zamówienia. Zamówimy dla Ciebie kuriera. Od tego momentu czas realizacji zamówienia, zależny jest od wybranej przez Ciebie firmy kurierskiej. Pamiętaj, zamówienia realizuje od poniedziałku do piątku

W zależności od ilości i wagi zamawianych przez Ciebie produktów, wybranej formy płatności i własnych preferencji, możesz wybrać jedną z form dostawy:

  • firma kurierska,
  • poczta polska,
  • odbiór osobisty.

Oczywiście, możesz odebrać zamówienie w punkcie odbioru osobistego, znajdującym się pod adresem: ul. Przemysłowa 32 , 05-240 Tłuszcz.

Tak, na zakupione w naszym sklepie produkty możesz otrzymać fakturę VAT. W tym celu w trakcie składania zamówienia w formularzu z Twoimi danymi wybierz opcję „firma” i podaj dane do faktury.

Produkty

Chwilowy brak towaru na magazynie, jeżeli jesteś zainteresowany tym produktem – skontaktuj się z nami.

Tak, produkty dostępne w asortymencie naszego sklepu posiadają gwarancję producentów, obowiązującą na terenie Polski. Informacje o czasie gwarancji znajdziesz w opisie produktu, a także na stronach internetowych producentów. Ważne, aby zachować dowód zakupu (rachunek lub fakturę), a także oryginalne opakowanie do momentu zakończenia okresu gwarancyjnego. Jest to podstawą do zgłaszania reklamacji.

Tak, zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku, w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki z zamówieniem, możesz zwrócić zakupiony w sklepie internetowym produkt bez podania przyczyny. Taki towar nie może jednak nosić śladów używania, nie może być zniszczony czy uszkodzony, musi znajdować się w oryginalnym opakowaniu z jego całą zawartością. W przypadku niezgodności towaru z umową Klient powinien odesłać do Sklepu, na koszt Sklepu, reklamowany towar wraz z opisem niezgodności

Zawsze przed odebraniem przesyłki należy sprawdzić, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. W przypadku, gdy opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, zalecamy odmówienia przyjęcia przesyłki, a następnie skontaktowanie się z nami telefonicznie.

W przypadku chęci zgłoszenia reklamacji upewnij się, czy produkt powinien być reklamowany w naszym sklepie, czy u producenta. Informacje na ten temat znajdziesz w karcie gwarancyjnej, a także w opisie produktu na naszej stronie lub na stronie producenta.

Mój towar okazał uszkodzony/ moja paczka okazała się uszkodzona / zamówienie okazało się niekompletne. 
Nie panikuj, zajmiemy się z Twoją sprawą! 
W pierwszej kolejności, skontaktuj się z nami, a następnie przygotuj się do wysłania paczki zwrotnej. 

Co musi zawierać paczka zwrotna:
– Paragon zwracanego zamówienia 
– Faktura w przypadku towaru zakupionego na firmie
– Paczka z zamówieniem
– Wypełniony formularz odstąpienia od umowy na odległość do pobrania tutaj
W przypadku uszkodzonej paczki: 
Wszystkie powyższe oraz: 
– Protokół szkody 

Moja przesyłka okazała się uszkodzona, co robić? 
Niestety w niektórych wypadkach, towar który staranie pakujemy, może się okazać uszkodzony w transporcie, w takim wypadku skontaktuj się w I kolejności z firmą kurierską i spiszcie protokół szkody.

Wszystkie nasze paczki są ubezpieczone, natomiast w celu uzyskania ubezpieczenia potrzebujemy od Ciebie drogi klienci, protokół szkody. 
Jest to szczególnie ważne w przypadku szkła, które ze swojej natury może ulec uszkodzeniu. 

Formularz zwrotu towaru na odległość można pobrać tutaj

W przypadku niekompletnego zamówienia prosimy również o wypełnienie protokołu reklamacyjnego, można pobrać: tutaj