O nas

Aspol jest firmą rodzinną, w której zatrudnienie znalazły już dwa pokolenia, oraz kilkanaście osób z najbliższej okolicy. Rozpoczęliśmy działalność w 1988r. jako spółka cywilna. W 2002r. z powodu regulacji prawnych przekształciliśmy się na spółkę jawną, od tej pory nazywamy się „Aspol H i L Olszewscy S.J.”, w skrócie Aspol.

W pierwszych latach działalności zajmowaliśmy się jedynie produkcją zawieszek do ozdób choinkowych oraz produkcją gotowych ozdób choinkowych. Z biegiem lat, na podstawie własnych doświadczeń postanowiliśmy zaoferować naszym klientom półprodukty do wytwarzania ozdób.

Staliśmy się przedstawicielem wielu renomowanych firm zagranicznych tj. Kaiser Lacke, Sigmund Lindner czy Spraylat. Dziś naszym klientom możemy zaoferować szeroką gamę produktów nie tylko do ozdób choinkowych, ale także do świec, drewna, ceramiki, kosmetyki, poligrafii i wielu innych.

Większość oferowanego asortymentu posiadamy na miejscu i możemy dostarczyć go w ciągu 24h do siedziby klienta, nietypowe produkty wymagają kilkudniowego oczekiwania. Dostawy realizujemy za pośrednictwem firmy transportowej oraz transportem własnym. Do chwili dostarczenia nasze przesyłki są ubezpieczone.

W sierpniu 2003 r. przenieśliśmy się do nowej siedziby, która odpowiadała normom Unii Europejskiej. Powiększyliśmy park maszynowy, otworzyliśmy nowy dział odpowiedzialny za lakiery, zwiększyliśmy asortyment oraz zawarliśmy bardzo korzystne umowy z dostawcami półproduktów. Obecnie, w celu sprostania zmieniającym się wymogom rynku, oraz dla zapewnienia naszym klientom jeszcze szybszych dostaw i zwiększenia dostępności niektórych produktów – rozbudowujemy powierzchnię magazynową.